Regulamin

 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

 

 

           

PRZEDSIĘBIORCA

 

Podmiotem prowadzącym sklep internetowy za pośrednictwem sieci Internet, działający pod adresem www.leniar.pl jest WSK Leniar SJ  zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000229296, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, posiadająca: nr NIP: 8133385859, REGON: 180017713,  kapitał zakładowy w wysokości 50 000,00 zł (opłacony w całości), e-mail: leniar@leniar.pl.

 

ZAMÓWIENIA

 

1.      Zamówienie w Sklepie Internetowym może złożyć każda osoba, która ukończyła 18 lat i jest zameldowana na pobyt stały lub tymczasowy na terytorium RP.

2.      Przedmiotem sprzedaży przez Internet są produkty prezentowane w ofertach przedstawionych na stronach www.leniar.pl  w chwili składania zamówienia.

3.      Po otrzymaniu zamówienia klient dostaje maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia.

4.      Jeżeli będzie to konieczne, po złożeniu zamówienia, w ciągu 36 godzin skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub poprzez  e-mail celem uzgodnienia szczegółów transakcji .

5.      Dostawy odbywają się na terytorium całego kraju, a realizacja zamówienia zazwyczaj nie przekracza 3-5 dni roboczych. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na "bardzo mało popularne" artykuły. Niektóre z nich mogą być aktualnie niedostępne i termin realizacji może się wydłużyć (w indywidualnych przypadkach nawet do kilkudziesięciu dni). Wtedy jednak zostaną Państwo o tym poinformowani.

6.      Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta realizowane są w pierwszej kolejności w najbliższych  dniach  roboczych.

7.      Sklep nie bierze odpowiedzialności za opóźnienie w realizacji zamówienia spowodowaną błędnie podanymi danymi (np. nr telefonu lub adresem e-mail) lub za zdarzenia na które nie ma wpływu ( np. złe warunki atmosferyczne opóźniające dostawę)

8.      Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub je wycofać do momentu wysyłki.

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

Osoby rejestrujące się w sklepie internetowym oraz dokonujące tam zakupów podają swoje dane osobowe, które są przetwarzane na zasadach wskazanych w Polityce prywatności.

 

DOKUMENT SPRZEDAŻY

 1. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT

 

CENY

 1. Wszystkie ceny podane na stronie zawierają podatek VAT.
 2. Do każdego zamówienia  doliczane są  koszty przesyłki.
 3. Cena przesyłki jest uzależniona od ilości i wagi zamawianych produktów - zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej  lub  kuriera

 

PŁATNOŚCI

 1. Klient może wybrać następujące formy płatności

·         przy odbiorze 

·         przelewem bankowym na konto sklepu przed wysyłką. W tym przypadku Klient otrzymuje oprócz potwierdzenia zamówienia  również  drugi e-mail (w czasie ok. 24-36 godzin od złożenia zamówienia) z Fakturą Proforma gdzie znajdzie detale konta oraz kwotę do zapłaty.

WYSYŁKA

 1. Do każdego zamówienia  doliczane są  koszty przesyłki.
 2. Zamówione towary wysyłamy firmą kurierską  (przesyłką standardową z pobraniem lub bez) albo Pocztą Polską (przesyłką poleconą priorytetową - pobraniową lub zwykłą). Czas dotarcia przesyłki  do zamawiającego na terenie Polski jest  uzależniony  od  regulaminu Poczty Polskiej  
 3. Koszt wysyłki Pocztą Polską wg taryfikatora poczty + VAT.
 4. Klient może zaznaczyć chęć otrzymania produktów poprzez wybraną firmę kurierską .
 5. Należność za zamówiony towar pobiera kurier w chwili jego dostarczenia.
 6. W chwili odbioru Klient zobowiązany jest sprawdzić towar i odmówić odbioru  towaru  w  przypadku uszkodzenia paczki/kartonu, a ponadto powinien skontaktować się z naszą firmą.
 7. Odbiór przesyłki musi być stwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Klienta przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem towaru, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

 

ZWROTY I REKLAMACJE

 1. Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada kartę gwarancyjną autoryzowanego serwisu danej marki produktu na terenie Polski. W przypadku awarii sprzętu, należy skontaktować się z naszą firmą telefonicznie  pod  nr. 0048 17 8575757, fax 0048 17 8574466 , e-mail: leniar@leniar.pl   lub  listownie: Leniar Sp. z o.o., ul. Łukasiewicza 78, 35-604 Rzeszów.
 2. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru
 3. Zwrot towaru zakupionego w sprzedaży wysyłkowej jest możliwy do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Produkty muszą mieć kompletne oryginalne opakowania bez śladów otwierania, używania bądź naruszania zawartości.
 4. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien skontaktować się ze sklepem  i  uzgodnić  drogę  zwrotu  lub  wymiany
 5. Wszelkie reklamacje załatwiane są w ciągu 14dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to możliwe, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inny, porównywalny produkt. 
 6. W przypadku odstąpienia od  umowy przez Klienta, Firma Leniar Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie najpóźniej w ciągu 14 dni  od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, zwróci klientowi  wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym również koszty dostawy. Jednak w sytuacji, gdy klient  wybrał inny niż najtańszy sposób dostawy towaru, czyli na przykład gdy konsument wybrał przesyłkę kurierską zamiast pocztowej,  firma Leniar Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie nie jest zobowiązana do zwrotu poniesionych dodatkowych kosztów
 7.  Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę. Kwota zostanie zwrócona na adres nadawcy (lub rachunek bankowy) po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu zawartości.

INNE

 1. Zawartość Internetowego Sklepu Leniar  Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543 . Wszelkie informacje na temat produktów prezentowanych na stronach sklepu są zgodne z danymi katalogowymi ewentualnych innych producentów. Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
 2. Internetowy sklep nie wypożycza produktów do testowania i z tego powodu klient nie może odstąpić od umowy kupna.
 3. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

 

Co oferujemy?

W  naszej ofercie  znajdziecie  Państwo profesjonalne  produkty kreślarskie i biurowe.

Czytaj więcej

 

Aktualności

Leniar dzisiaj
  >>>11.2014 - Produkty modelarskie      >>>02.2013 - Kalki i papiery SCHOELLERSHAMMER >>>01.2013 - Produkty miernicze METEREX >>>05.2012 - Produkty  ARDA   w ofercie  >>>08.2011 -Produkty OLFA w ofercie >>> Nasze stoiska   na  targach  branżowych

Czytaj więcej

25.11.2019

 

Kontakt

WSK Leniar SJ

 

tel. + 48 17 857 57 57

e-mail : hubert.demitraszek@leniar.pl

 

 

biuro Kraków

tel. + 48 12 633 16 65

e-mail : leniar@leniar.pl

Czytaj więcej

Content